Produkty

Zamawiając nasze produkty, możecie przekonać się, że stawiamy na świadomy wybór i jakość materiałów, z których korzystamy. Zarówno plakaty, jak i kartki okolicznościowe drukujemy na certyfikowanym papierze o wysokiej gramaturze i matowym wykończeniu.

Chcemy zapewnić naszym produktom bezpieczny, ale też możliwie ekologiczny transport. Zamówienia wysyłamy w kartonowych opakowaniach. Minimalizujemy użycie taśmy i rezygnujemy z folii. Wiemy, jak ważne jest pierwsze wrażenie, dlatego dbamy, by nasze przesyłki były estetyczne i sprawiły Wam prawdziwą przyjemność. Szczegółów szukajcie w naszych mediach społecznościowych – facebooku i instagramie!

Płatność i dostawa

Zakupy na cossieswieci.pl możecie sfinalizować, korzystając z płatności kartą przez Stripe bądź też dzięki serwisowi Przelewy24. Wystarczy wybrać jedną z metod, podać odpowiednie dane, wykonać przelew z Waszego konta bankowego lub płatność BLIK. Szybko, bezpiecznie i wygodnie!

Kiedy otrzymamy potwierdzenie przelewu, zaczynamy realizację Waszego zamówienia. Część produktów mamy w magazynie, część drukujemy specjalnie dla Was – dlatego czas oczekiwania na realizację może wynosić od dwóch do pięciu dni roboczych, do których należy dodać czas wysyłki (1-2 dni). Wyjątkiem są wizerunki tzw. „Świętych na życzenie”, spoza dostępnych plakatów: ich czas realizacji to około dwa tygodnie – każdy z nich tworzymy od zera, co musi trochę potrwać.

Przesyłki dostarczamy do Was za pośrednictwem kuriera lub przez paczkomaty – koszt dostawy to 15 zł. Oferujemy także możliwość bezpłatnego odbioru przygotowanego zamówienia w centrum Krakowa – o szczegółach poinformujemy w mejlu po wybraniu tej formy odbioru.