KONKURS „Coś się życzy!”

21-30.04.2021 r.

Jeśli lubicie grafiki Coś się święci!, to mamy dla Was świetną wiadomość! Możecie (a konkretnie Wasze dzieci mogą) stać się współtwórcami jednej z naszych kartek z życzeniami! Zwycięski projekt pojawi się w naszym sklepie, a cały dochód ze sprzedaży kartki przeznaczymy na wskazany przez Zwycięzcę cel charytatywny. No i mamy nagrody!

Co zrobić, żeby pojawić się w Coś się święci!? Wystarczy kilka prostych kroków:

1. Chcemy zaktywizować Wasze pociechy, dlatego konkurs kierujemy do dzieci z rocznika 2009 i młodszych – dolnej granicy nie ma.

2. Namów swoje dziecko, by zaprojektowało kartkę, która będzie przedstawiała życzenia, jakie chciałoby złożyć. Nieważne, czy życzy „dużo uśmiechu”, „wygodnej poduszki do spania”, „braku kamyków w bucie” albo „kulki lodów śmietankowych na każdy dzień” – byleby to było coś miłego :). Możesz pomóc, ale nie chwytaj za kredki, farby ani wycinanki – bierzemy pod uwagę tylko własnoręcznie wykonane prace.

3. Docelowa kartka z życzeniami ma mieć rozmiar 15×15 cm (czyli kwadrat), więc dobrze projektować w takim formacie. Przygotowanie do druku zwycięskiego projektu bierzemy na siebie.

4. Zeskanuj lub sfotografuj projekt i wyślij go nam (jako jpg, png lub tiff) przez poniższy formularz lub pod adresem kontakt@cossieswieci.pl. Możesz też wysłać oryginał na adres ul. Szlak 65/p.612, 31-153 Kraków. Masz na to czas do końca kwietnia!

W zgłoszeniu napisz, jak ma na imię Twoje dziecko i ile ma lat, scharakteryzuj technikę wykonania projektu oraz nie zapomnij o danych kontaktowych.

5. Każdy uczestnik otrzyma od nas voucher na zakupy na cossieswieci.pl, który zagwarantuje 15% zniżki!

6. Dla Zwycięzcy przewidujemy bon na zakupy w naszym sklepie o wartości 200 zł. A jeśli poziom będzie wysoki, to zastrzegamy sobie prawo do przyznania większej ilości nagród!

7. I najważniejsze: zwycięski projekt drukujemy i umieszczamy w naszym sklepie, a cały dochód z jego sprzedaży przekazujemy na cel charytatywny wskazany w zgłoszeniu przez Zwycięzcę (a jeśli nie masz nic na oku, to pomożemy coś wybrać)!